Greensales Balk Informatie aanvragen
0528 34 111 5 06 8282 4848
het team van greensales pieter van der linden

Ons team

Pieter van der Linden

Functie:       In- en verkoop/ Acquisitie
E-mail pieter@pietervanderlinden.nl
Tel: +31 528 341115

Anne van der Linden

Functie:       In- en verkoop binnenland
E-mail anne@pietervanderlinden.nl
Tel: +31 528 341115

Allert Zwarteveen

Functie:       In- en verkoop binnenland
E-mail allert@pietervanderlinden.nl
Tel: +31 528 341115

Gonny Akse

Functie:       Administratie/boekhouding
E-mail gonny@pietervanderlinden.nl
Tel: +31 528 341115

Rianne Brinkman

Functie:       In- en verkoop binnenland
E-mail r.brinkman@pietervanderlinden.nl
Tel: +31 528 341115

Ellie Slomp

Functie:       Receptioniste/telefoniste
E-mail e.slomp@pietervanderlinden.nl
Tel: +31 528 341115

Harma Bos

Functie:       Receptioniste/telefoniste
E-mail h.bos@pietervanderlinden.nl
Tel: +31 528 341115

 

Edwin Lawant

Functie:       Medewerker buitendienst
E-mail info@pietervanderlinden.nl
Tel: +31 528 341115

Peter Sosef

Functie:       Orderverwerker
E-mail info@pietervanderlinden.nl
Tel: +31 528 341115

Johan Koekoek

Functie:       Orderverwerker
E-mail info@pietervanderlinden.nl
Tel: +31 528 341115

 

Ilona Trip

Functie:       Orderverwerker
E-mail info@pietervanderlinden.nl
Tel: +31 528 341115

Jan Katerberg

Functie:       In- en verkoop boomkwekerij/acquisitie Balk
E-mail info@greensalesbalk.nl
Tel: +31 6 539 12 424

 

Mark van der Wal

Functie:       Verkoop en medewerker buitendienst Balk
E-mail info@greensalesbalk.nl
Tel: +31 6 829 11 157

 

Geert Gosen

Functie:       Verkoop Duitsland
E-mail info@pietervanderlinden.de
Tel: + 49 5945 99 53 59

Antonello Tagliabue

Functie:       Verkoop Italië, Engeland en Frankrijk
E-mail antonello@gruppointercom.net
Tel: + 39 335 202092

Annemarie Lancrenon

Functie:       Verkoop Frankrijk
E-mail a.lancrenon@pietervanderlinden.nl
Tel: + 33 1 78 15 72 56